Dárkové poukazy

Darujte zážitek - skvělý dárek k Vánocům, narozeninám, výročím...

Snažíme se posílat dárkové poukazy obratem - emailem. O Vánocích posíláme poukazy ještě i na Štědrý den. Akorát si jej musíte vytisknout. Pokud nemáte tiskárnu, můžete si jej i nakreslit, tak, aby se obdarovanému líbil. Pokud na něj napíšete číslo, které na Poukazu uvádíme, budeme jej honorovat, ať už vypadá jakkoli. Vlastnoručně nakreslený poukaz potěší jistě nejvíce. Pošlete nám, prosíme, fotku takto vlastnoručně nakresleného poukazu - do naší sbírky. Děkujeme!

Stejně jako text, i částku si zvolte sami, podle vašeho uvážení. Číslo našeho účtu je 1020840722/5500. Nepište k platbě žádnou poznámku ani zprávu pro příjemce, ani variabilní symbol netřeba, snadno platbu dohledáme i tak, podle jména, částky či data. Ale tak obecně lidem věříme, nemáme důvod nevěřit, takže nedohledáváme nic.

Jakmile peníze odešlete, pošlete nám váš návrh textu, my jej doplníme na Poukaz, přidáme unikátní číslo a pošleme Vám jej v příloze emailu. Poukazy mají neomezenou platnost. Přesněji řečeno, platí do té doby, dokud budeme mít kozy. Zatím neplánujeme kozy nemít :-)

Náš email: mam.radost@gmail.com 

Pokud volíte námi vytvořený dárkový poukaz, můžete si vybrat text zcela podle vašeho uvážení. Možné návrhy textu, pro inspiraci:

Kontakty a podrobnosti k půjčování